Koti > Tuotteet > AC-kontaktori > Sähkö TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D Kontaktorit LC1D65AM7C
Sähkö TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D Kontaktorit LC1D65AM7C
  • Sähkö TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D Kontaktorit LC1D65AM7CSähkö TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D Kontaktorit LC1D65AM7C
Kasan on ammattimainen Electric TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D kontaktorit LC1D65AM7C valmistajat ja toimittajat Kiinassa, voit olla varma, että ostat Electric TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D-kontaktorit LC1D65AM, jotka tarjoamme sinulle parhaan palvelun tehtaallamme7C ja oikea-aikainen toimitus.
Lähetä kysely
Tuotteen Kuvaus
Sähköiset TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D kontaktorit LC1D65AM7C Sovellus
KLCL-D-sarjan AC-kontaktori soveltuu taajuudelle 50/60Hz, nimelliseristysjännite jopa 1000V, nimelliskäyttövirta 9-150A AC-3-käytössä. Sitä käytetään pääasiassa sähköisten piirien tekemiseen / katkaisemiseen pitkän matkan päässä AC-moottoreiden toistuvaa käynnistämistä / pysäyttämistä ja ohjaamista varten. Yhdistettynä lämpöreleen kanssa magneettisen moottorin käynnistimen muodostamiseksi. Tuotteet ovat IEC60947-4-1 standardin mukaisia
Sähköiset TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D Kontaktorit LC1D65AM7C Ominaisuudet
Sähköiset TeSys 3P 65A 18,5 kW 230 V LC1D-kontaktorit LC1D65AM7C Tekniset tiedot
AC & DC käämit 50/60 Hz saatavilla koko valikoimalle
DC alhainen kulutus suoralla yhteensopivalla 100 mA I/O PLC-kortin kanssa 9 - 38 A
DC alhainen kulutus, suora yhteensopiva 500 mA I/O PLC-kortin kanssa 40 - 80 A TeSys D Green BBE 24 V elektroniikkakelalla
Saatavilla erilaisia ​​liitäntätyyppejä:
  • Ruuvipuristinliittimet
  • Everlink (40-80 A)
  • Jousiliittimet (9 - 38 A ja ohjausliittimessä jopa 65 A)
  • Korvakepäätteet
  • Faston-pääte (9-12 A)
Korkea valmistus- ja murtokyky
1 NO & 1 NC integroitu apukosketin kaikissa 3- ja 4-napaisissa kontaktoreissa
Turvasovellus, jossa kaikki NC-apukoskettimet on sertifioitu peilikoskettimiksi IEC 60947-4-1
Jopa 30 miljoonaa mekaanista toimintajaksoa
Sähköjaksoja jopa 3600 sykliä tunnissa ympäristön lämpötilassa
Ei vähennystä 3000 metrin korkeuteen asti
Laaja käyttölämpötila-alue: -25°C - 60°C
Sähköiset TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D Kontaktorit LC1D65AM7C Edut
  • Turvallinen ja pitkäkestoinen virtaliitäntä Everlink- ja jousiliittimillä
  • Turvaketjun tunnistus punaisella kannella ja apukoskettimella
Malli
Nimellisvirta (A)
9A 12A 18A 25A 32A 40A 50A 65A 80A 95A 115A 150A
Nimellisjännite (V)
12V 24V 48V 110V 220V 380V 440V jne.
puolalaiset
3P, 4P
Taajuus
50/60 Hz
Takuu
12-24 kuukautta
Hot Tags: Sähköiset TeSys 3P 65A 18.5kW 230V LC1D Kontaktorit LC1D65AM7C, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, tukkumyynti, räätälöity, varastossa, halpa, alennus, CE